Лінійка однокомпонентних покриттів SELEMIX включає серію емалей, що відрізняються легкістю нанесення та дуже високою швидкістю сушіння.

ЦЕЛЮЛОЗНА ЕМАЛЬ 1.773.1000
Однокомпонентна емаль для простого та швидкого нанесення. Завдяки високій швидкості сушіння рекомендується для використання при прискорених процесах фарбування. Спосіб нанесення: пневматичне розпилення.

ЦЕЛЮЛОЗНІ ЕМАЛІ: ГЛЯНЦОВА ТА МАТОВА 1.773.2000, 1.773.3000
Однокомпонентні емалі, доступні в глянсовому (7-330) та матовому (7-320) варіантах. Різні рівні глянцю досягаються шляхом змішування двох біндерів. Рекомендуються в основному для фарбування металевих деталей, що використовуються всередині приміщень. Спосіб нанесення: пневматичне розпилення.

ШВИДКОСОХНИЙ ГРУНТ 1.778.1000
Однокомпонентний синтетичний грунт з хорошими властивостями, що заповнюють. Призначений для захисту підкладок із чорного металу. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ШВИДКОСОХНИЙ ГРУНТ ЕКСТРА 1.778.2000
Однокомпонентний швидковисихаючий грунт з високими властивостями, що заповнюють і антикорозійними. Використовується для захисту підкладок із чорного металу. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

1K ГРУНТИ 2.708.080X
Однокомпонентні синтетичні ґрунти для захисту від іржі. Є відмінним балансом співвідношення якості та ефективності виробничих циклів. Доступні кольори: сірий та червоний. Спосіб нанесення: Комбіноване/Безповітряне – Пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top