У лінійці синтетичних оздоблювальних покриттів SELEMIX пропонуються однокомпонентні емалі, що відрізняються легкістю нанесення, гарною адгезією, швидкою сушкою, гладкістю та відмінним зовнішнім виглядом обробки.

ШВИДКІСНОХНІ ЕМАЛІ: ГЛЯНЦЕВА І МАТОВА 1.776.1000, 1.776.1100 Однокомпонентні емалі в глянсовому (7-610) і матовому варіантах (7-611), забезпечують відмінну адгезію до голої сталі. Змішуючи два види біндерів, можна одержувати покриття з різним рівнем глянцю. Рекомендуються для фарбування сільськогосподарської техніки та виробничого обладнання. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ЕМАЛЬ З ЗАЛІЗНО-ОКСИДНИМ СЛЮДОМ 1.776.2000 Однокомпонентна емаль на основі синтетичної смоли та пігментів з частинками пластинчастої форми, що забезпечує адгезію до голого металу, навіть без попереднього ґрунтування. Спеціально призначена для обробки промислових виробів під старовину. Спосіб нанесення: Пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top