Поліуретанові фінішні емалі SELEMIX мають довговічність і стійкість до впливу хімічних реагентів та атмосферних явищ при різних рівнях глянцю. У цю групу входить високоякісне зносостійке покриття з високим сухим залишком, використання якого рекомендовано у випадках, коли обмеження викиду ЛОС мають вирішальне значення.

ПОЛІУРЕТАНОВА ЕМАЛЬ 1.775.1000

Двокомпонентна емаль, що забезпечує високий рівень глянцю, гарну покриваність, стійкість та довговічність покриття. Рекомендується використовувати для фарбування металевих підкладок. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ПОЛІУРЕТАНОВІ ЕМАЛІ: МАТОВА І ГЛЯНЦОВА 1.775.1100, 1.775.1200
Двокомпонентні емалі в матовому (7-511) та глянсовому (7-512) варіантах забезпечують відмінний зовнішній вигляд та довговічність покриттів, високу стійкість до впливу атмосферних явищ та хімічних реагентів. Змішуючи два види біндерів, можна одержувати покриття з різним рівнем глянцю. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ПОЛІУРЕТАНОВА ЕМАЛЬ З ВИСОКИМ СУХИМ ЗАЛИШКОМ 1.775.5000

Двокомпонентна емаль з низьким вмістом ЛОС має відмінну покриваність, високу стійкість до несприятливих погодних умов та утворює фінішне покриття високої якості. Рекомендується для фарбування металевих поверхонь у промислових установках, що вимагають зниженого вмісту ЛОС. Спосіб нанесення: Комбіноване/Безповітряне – Пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top