Поліуретанові ґрунти SELEMIX забезпечують хорошу адгезію та захист від корозії на різних видах підкладок, таких як: алюміній, гола сталь, оцинкована сталь та легкі сплави. Ці ґрунти зазвичай рекомендуються для фарбування при низьких температурах (від 5 °C до 15 °C) або на замовлення кінцевого користувача, коли бажано використовувати однакові затверджувачі для ґрунту та оздоблювального покриття.

2K ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ГРУНТ 2.705.050X
Двокомпонентний тонований грунт, підходить для нанесення «мокрим по мокрому». Доступні кольори: сірий, білий, чорний і червоний RAL 3000. При використанні разом із затверджувачем 9-060 вміст ЛОС у готовій суміші складе менше 540 г/л. Спосіб нанесення: Комбіноване/Безповітряне – Пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top