У системі епоксидних ґрунтів SELEMIX представлені двокомпонентні матеріали, що володіють чудовими антикорозійними властивостями, відмінною адгезією до алюмінію та сталі, у тому числі оцинкованою. Ці продукти характеризуються високою твердістю та легкістю нанесення. З асортименту епоксидних ґрунтів ви можете вибрати той, який підходить саме Вам, зберігаючи належний баланс антикорозійних властивостей та ефективності процесу.

ЕПОКСИДНИЙ ГРУНТ 1.774.1300 Двокомпонентний товстошаровий грунт, підходить для нанесення «мокрим по мокрому». Не використовується поверх ґрунтів, що травлять або синтетичних. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ЕПОКСІ-ВІНІЛОВИЙ ГРУНТ 1.774.1400 Двокомпонентний швидковисихаючий грунт, підходить для нанесення «мокрим по мокрому». Можливе повторне нанесення без шліфування навіть тривалий час. Не використовується поверх ґрунтів, що травлять або синтетичних. Спосіб нанесення: Пневматичне розпилення.

ЕПОКСИДНИЙ БЕЖОВИЙ ГРУНТ 2.704.0400 Двокомпонентний високонаповнений бежевий грунт, характеризується простотою нанесення та хорошими антикорозійними властивостями. Не використовується поверх ґрунтів, що травлять або синтетичних. Спосіб нанесення: Комбінований / безповітряний – пневматичне розпилення.

ВИСОКОНАПОВНЕНИЙ АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЕПОКСИДНИЙ ГРУНТ 2.704.0440 Двокомпонентний товстошаровий сірий грунт, що забезпечує чудовий антикорозійний захист завдяки вмісту антикорозійних пігментів. Рекомендується для сталевих, оцинкованих та алюмінієвих поверхонь. Виняткова хімічна стійкість, що має цей ґрунт, робить його оптимальним засобом для отримання високоефективного покриття для агресивного промислового середовища. Не використовується поверх ґрунтів, що травлять або синтетичних. Спосіб нанесення: Комбінований / безповітряний – пневматичне розпилення.

ЦИНК-НАПОВНЕНИЙ ЕПОКСИДНИЙ ГРУНТ 2.704.0490 Двокомпонентний ґрунт із високим вмістом цинку, який забезпечує катодний захист та виняткову стійкість до складних погодних умов. Рекомендується для застосування у висококорозійних виробничих умовах. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ЕПОКСИДНИЙ СВІТЛО СІРИЙ ГРУНТ 2.704.0401
Двокомпонентний високонаповнений світло-сірий грунт, характеризується простотою нанесення та хорошими антикорозійними властивостями. Не використовується поверх ґрунтів, що травлять або синтетичних. Спосіб нанесення: Комбінований / безповітряний – пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top