Епоксидні оздоблювальні покриття SELEMIX – це зносостійкі та легкі в нанесенні продукти, представлені у вигляді глянсово-матових/гладких-текстурованих емалей. Епоксидні покриття рекомендовані для забезпечення високої хімічної стійкості поверхонь до впливу води, розчинників, хімікатів або нафтопродуктів. Вони спеціально розроблені для фарбування промислового обладнання та виробничих механізмів, встановлених усередині приміщень.

ЕПОКСІДНІ ГЛЯНЦЕВІ ТА МАТОВІ ЕМАЛІ 1.774.1000, 1.774.1200
Двокомпонентні емалі, представлені в глянсовому (7-410) та матовому (7-412) варіантах, забезпечують відмінний зовнішній вигляд, виняткову стійкість та високу твердість покриття. Рекомендуються для фарбування промислового обладнання та механізмів, що експлуатуються в агресивному середовищі. Не рекомендуються для фарбування об’єктів, що піддаються впливу прямих сонячних променів та потребують підвищеної стійкості до вицвітання. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top