Акрилові фінішні емалі SELEMIX являють собою двокомпонентні склади, які легко наносяться і утворюють чудові довговічні покриття. Характеризуються підвищеною стійкістю до несприятливих погодних умов та впливу УФ-випромінювання. Ці емалі розроблені для фарбування машин та промислового обладнання, що експлуатуються на відкритому повітрі.

АКРИЛОВА ЕМАЛЬ 1.771.1000
Двокомпонентна емаль для отримання глянсового покриття, однотонного або з ефектом «металік», стійкого до атмосферних явищ та УФ, що має високий рівень глянцю. Спосіб нанесення: Комбіноване/Безповітряне – Пневматичне розпилення.
АКРИЛОВА ЕМАЛЬ З ВИСОКИМ СУХИМ СТАТКОМ 1.771.2000
Двокомпонентна емаль, що утворює однотонне глянсове покриття високої якості, що має надзвичайну стійкість до атмосферних впливів і хорошу стійкість до УФ випромінювання. Спосіб нанесення: Комбіноване/Безповітряне – Пневматичне розпилення.

ВИСОКОНАПОВНЕНА АКРИЛОВА ЕМАЛЬ 1.771.3000
Двокомпонентна товстошарова акрилова емаль, стійка до деформації. Емаль розроблена для причепів, землерийних та сільськогосподарських машин, а також інших промислових агрегатів, що працюють як у приміщеннях, так і поза приміщеннями. Спосіб нанесення: Безповітряне Пневматичне розпилення.

ПАРТНЕРСТВО ПРЕВЫШЕ ВСЕГО

Вместе с Вами на кадом шагу...

От параметров до нанесения. Наши команды всегда рядом, чтобы помочь вам в достижении безукоризненного и долговечного финишного покрытия в любом ремонте. С нами в ваших руках инструменты эффективности и высокого качества.

Вы можете быть уверены, что мы всегда сосредоточены на том, что важно для вас. Наша страсть к своему делу распространяется за пределы краски к вашим устремлениям как бизнеса. Мы используем опыт наших профессионалов и экспертов для вас.

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Go to Top